Tusen och en natt ute nu!

Nu har novellantologin Tusen och en natt kommit från tryckpressarna! I antologin ges sagorna från Tusen och en natt ny gestalt i form av noveller inom fantastik – science fiction, fantasy och skräck. Min novell, Källarbarn, är inom skräckgenren. Boken är utgiven av Sofi Poulsen och Darkness Publishing.

Visst är omslaget fint, med en oljelampa på ett enfärgat grönt fält. Omslaget är skapat av Ulrica Edvinsson Sundin.

Om du vill läsa boken kan du köpa den av mig för 199 kr plus eventuell frakt (bokhandelspris 249 kr). Kontakta mig via kontaktformuläret, via Messenger eller via DM på Instagram.

Profilbild för Okänd

Författare: cathrinsbokskap

Här kommer jag att skriva om mitt skrivande, om böcker jag läser och arbetet med att ge ut min diktsamling. Min sida på poeter.se: https://www.poeter.se/Medlem?author_id=47528

En tanke på “Tusen och en natt ute nu!”

Lämna en kommentar

Louise Halvardsson

Välkommen till min hemsida!

Normstorm

Make creativity your talent

Tistelblomma

Litterär sajt

Anna Gable

Författare

Agnes Hillert

skriver, ger textrespons och leder workshops

Tootsie Of Sweden

A swedish storyteller with a love for photography. Taking a train trip through Europe august 2019.

Så du tror du är författare

En skribents vardag av och med Päivi Karabetian

RomComDojo

Just for a laugh

Hallvi reads

an escapist's book adventures

Petronellas Författarliv

Drömmar är inte omöjliga, bara arbetsintensiva.

Åsa Öhnell - författare

Spänning och feelgood för alla åldrar!

ROSE

Rose Tillberg Mattsson